ye-logo.v1.2
26 Травня, 2019

Серійного крадія з Шепетівки засудили до 5 років позбавлення волі

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 697
Шепетівський суд на 5 років позбавив волі серійного крадія
Шепетівський суд на 5 років позбавив волі серійного крадія. Фото: kma.court.gov.ua

Хлопцю інкримінували три статті Кримінального Кодексу.

Шепетівський суд на 5 років позбавив волі 21-річного обвинуваченого у серії крадіжок та грабежів. Як повідомляють в апеляційному суді області, обертами більшості крадіжок були гроші та електроприлади.

«Згідно із вироком, спочатку обвинувачений із спільником вдерлися до оселі сільської жительки похилого віку. Накривши жінку покривалом, винесли з будинку те, що потрапило під руку: 1440 гривень, речі домашнього вжитку , консервацію, всього на суму 2221 гривень. Забрали навіть медаль “Матері героїні”. Потім зв’язали потерпілу і зникли», - додають вапеляції.

Через деякий час з сараю шепетівчанина молодик викрав електроприладдя ще на 4325 грн. Та й на цьому не зупинився. З домоволодіння іншого містянина він викрав пральну машинку, яка була в неробочому стані, й алюмінієвий казан. Припинив злочинну діяльність хлопець лише тоді, коли інший господар застав його в момент, коли той намагався винести з сараю електродвигун. Почувши крики власника він утік, та по дорозі його затримали правоохоронці.

Молодика обвинувачували у крадіжці поєднаній із незаконним проникненням в житло, грабіж та замах на грабіж. Суд призначив йому покарання у 5 років в’язниці. Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео