ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Печерський райсуд Києва дозволив голові Полонської РДА вийти під заставу

Кримінал 4670
Віктор Солодкий є підозрюваним у справі вимагання та отримання  кругленької суми доларів США. Печерський суд вирішив, що він може на період слідства перебувати на волі
Віктор Солодкий є підозрюваним у справі вимагання та отримання кругленької суми доларів США. Печерський суд вирішив, що він може на період слідства перебувати на волі. Фото: Полонської РДА

Відповідна ухвала опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Віктора Солодкого, якого підозрюють у вимаганні майже 33 тисяч доларів США, з яких він отримав 15 700, не утримуватимуть під вартою. Відповідну ухвалу прийняв Печерський районний суд Києва.

Суддя Кирилюк відмовив у задоволенні клопотання старшого слідчого в ОВС Головного слідчого управління Національної поліції України майора поліції Паненка, в якому йшлося про те, що голову Полонської райдержадміністрації на період досудового слідства слід утримувати під вартою. Суд вирішив, що пан Солодкий може перебувати на волі під заставою в 500 тисяч гривень. Крім того, підозрюваний повинен здати на зберігання до органу досудового розслідування свої паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають йому право на виїзд з України, не виїжджати з Полонного без дозволу, утримуватися від спілкування із потерпілим та свідками у даному кримінальному провадженні.

Нагадаємо, 21 серпня голову Полонської РДА затримали правоохоронці. За версією слідствіа, він вимагав від представника одного з фермерських господарств 32 900 доларів США за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 гектарів для ведення сільського господарства терміном на 10 років. Під час отримання частини грошей - 15 700 доларів США, його було затримано.

Згідно декларації за 2017 рік, Віктор Солодкий отримав торік дохід у понад 129 тисяч гривень (заробітна плата), а його дружина – майже 970 тисяч гривень від підприємницької діяльності. Крім того, Віктор Володимирович отримав ще й 35 888 гривень пенсії, а його дружина 8 100 гривень соціальної допомоги. Ще й дружина готівкою задекларувала заощаджень на 400 тисяч гривень.

Віктор Солодкий на посаду голови Полонської РДА був призначений 1 квітня 2017 року. Нині йому загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую