ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

В організації «схеми відкатів» на конкурсах закупівель підозрюють офіцера прикордонної академії

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 2207 1
Посадовцю Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького повідомлено про підозру за хабарництво
Посадовцю Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького повідомлено про підозру за хабарництво. Фото: Департаменту захисту економіки Національної поліції України

Вирішується питання щодо обрання прикордоннику запобіжного заходу.

Правоохоронці викрили «схему відкатів», організовану посадовими особами прикордонної академії. Як повідомляють у Департаменті захисту економіки Національної поліції України, одному з фігурантів повідомили про підозру за вимагання та одержання неправомірної вигоди.

«Було задокументовано корупційну «схему» проведення конкурсних торгів. За певну винагороду забезпечували перемогу представникам комерційних структур, які брали участь у публічних закупівлях на постачання товарів та послуг для академії. Сума неправомірної вигоди за перемогу на торгах становила 15 % від загальної суми договору», - йдеться у повідомленні.

У Департаменті захисту економіки додають, що встановили посадових осіб Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, які упродовж листопада-грудня 2017 року отримали «відкатів» на загальну суму 57 900 гривень. 

Сьогодні, 18 вересня, поліцейські провели обшуки за місцем служби та проживання фігурантів справи. Наразі одному з учасників злочинної «схеми», заступнику начальника відділу – начальнику відділення продовольчого відділу тилового забезпечення Національної академії ДПС України ім. Богдана Хмельницького, повідомили про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас