ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Поліція шукає, хто стріляв по чорних лелеках на Ярмолинеччині

Кримінал 1309
Чотирьох поранених червонокнижних чорних лелек виявили в Ярмолинецькому районі
Чотирьох поранених червонокнижних чорних лелек виявили в Ярмолинецькому районі. Фото: hm.npu.gov.ua

Відкрито кримінальне провадження.

На Хмельниччині за фактом поранення чотирьох червонокнижних чорних лелек, яких виявили в Ярмолинецькому районі, поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 статті 248 кримінального кодексу України.

Як повідомляють в прес-службі Головного управління Національної поліції в області в області, відповідно до статті 248 КК України (Незаконне полювання) полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, є кримінальним правопорушенням, за яке передбачена відповідальність у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Наразі правоохоронці проводять розслідування та шукають очевидців і свідків, які допоможуть встановити усі обставини події та знайти і притягнути до відповідальності винуватців.

Усіх, кому відома будь-яка інформація з приводу цього інциденту, просимо звернутися до Ярмолинецького відділу поліції ГУНП Хмельницької області або за телефоном 102.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую