ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

В обласній Службі автодоріг проходять обшуки?

Олександр НІКІТІН Кримінал 766 1
За даними правоохоронців, у відомстві, яке очолює Петро Гнидюк, проводять слідчі дії
За даними правоохоронців, у відомстві, яке очолює Петро Гнидюк, проводять слідчі дії. Фото: adm-km.gov.ua

Подібні слідчі дії наче проводять в 15 областях.

Правоохоронці викрили керівництво «Укравтодору» в нанесенні збитків державі на понад двісті двадцять мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. А в цій можливій оборудці, за даними слідства, були задіяні посадовці багатьох облавтодорів.

«У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували, що впродовж 2012-2014 років керівники служб автомобільних доріг всупереч вимогам Бюджетного кодексу України замовляли дорожньо-будівельні роботи у підконтрольних будівельних компаній, які проводились без отримання на них відповідних бюджетних асигнувань, - йдеться в повідомленні СБУ. - Таким чином, через відсутність коштів, чиновники штучно та незаконно формували кредиторську заборгованість перед виконавцями. Співробітники СБ України встановили, що лише за 2016-2017 роки із обласних Служб автомобільних доріг України за «мовчазної» згоди посадовців за цією корупційною схемою у судовому порядку з держави було стягнуто понад двісті двадцять мільйонів штрафних санкцій. З метою притягнення винних до кримінальної відповідальності та відшкодування фігурантами справи завданих державі збитків у приміщеннях обласних служб автомобільних доріг, де виявлено правопорушення, проводяться санкціоновані слідчі дії».

За повідомлення прес-служби прокуратури Києва, обшуки проходять у Службах автомобільних доріг Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської, а також Хмельницької областей.

Коментарі:

Александр 27.09.2018 22:41

Вот де треба перевіряти. Коли чоботами трамбують асфальт. Но ні воно дорубалось до Лабазюка. Він хоть щось робить людям...

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас