ye-logo.v1.2
18 Липня, 2019

В обласній Службі автодоріг проходять обшуки?

Олександр НІКІТІН Кримінал 929 1
За даними правоохоронців, у відомстві, яке очолює Петро Гнидюк, проводять слідчі дії
За даними правоохоронців, у відомстві, яке очолює Петро Гнидюк, проводять слідчі дії. Фото: adm-km.gov.ua

Подібні слідчі дії наче проводять в 15 областях.

Правоохоронці викрили керівництво «Укравтодору» в нанесенні збитків державі на понад двісті двадцять мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. А в цій можливій оборудці, за даними слідства, були задіяні посадовці багатьох облавтодорів.

«У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували, що впродовж 2012-2014 років керівники служб автомобільних доріг всупереч вимогам Бюджетного кодексу України замовляли дорожньо-будівельні роботи у підконтрольних будівельних компаній, які проводились без отримання на них відповідних бюджетних асигнувань, - йдеться в повідомленні СБУ. - Таким чином, через відсутність коштів, чиновники штучно та незаконно формували кредиторську заборгованість перед виконавцями. Співробітники СБ України встановили, що лише за 2016-2017 роки із обласних Служб автомобільних доріг України за «мовчазної» згоди посадовців за цією корупційною схемою у судовому порядку з держави було стягнуто понад двісті двадцять мільйонів штрафних санкцій. З метою притягнення винних до кримінальної відповідальності та відшкодування фігурантами справи завданих державі збитків у приміщеннях обласних служб автомобільних доріг, де виявлено правопорушення, проводяться санкціоновані слідчі дії».

За повідомлення прес-служби прокуратури Києва, обшуки проходять у Службах автомобільних доріг Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської, а також Хмельницької областей.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Александр 27.09.2018 22:41

Вот де треба перевіряти. Коли чоботами трамбують асфальт. Но ні воно дорубалось до Лабазюка. Він хоть щось робить людям...

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео