ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

У Хмельницькому продавали неякісні препарати для онкохворих

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 942
Ліки перевозили і зберігали не дотримуючись умов зберігання
Ліки перевозили і зберігали не дотримуючись умов зберігання. Фото: poltava365.com

За інформацією СБУ, прийом цих ліків загрожував життю пацієнтів.

У Вінниці викрили банду, яка організувала контрабандне ввезення та нелегальний збут в Україні ліків сумнівної якості для онкохворих. Оперативники спецслужби задокументували, що ділки налагодили постачання з території країни-агресора великих партій незареєстрованих в Україні медичних препаратів для реалізації онкохворим у Києві, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому та Вінниці. Фальсифіковані ліки для потреб онкохворих також завозились з Туреччини та Індії.

“Товар, що надходив міжнародними поштовими відправленнями, "розповсюджувався" за сприяння лікарів регіональних онкологічних диспансерів, - йдеться у повідомленні. - Перевезення препаратів здійснювалось із грубим порушенням умов зберігання, що призводило до втрати медикаментозного ефекту”.

За висновком профільних експертів ввезення та збут в Україні цих препаратів становив загрозу життю та здоров’ю громадян.

“Під час проведення санкціонованих слідчих дій у фігурантів справи у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській та Хмельницькій областях правоохоронці вилучили сотні упаковок незареєстрованих в Україні контрабандних лікарських засобів, - додають у прес-службі. - Розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 305 та частини 2 статті 321-1 Кримінального кодексу України”.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації протиправного механізму.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую