ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

З в’язниці на літак: мігранта, який відбув покарання в Ізяславській колонії, відправили до Йорданії

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 414
Під наглядом правоохоронців іноземця доставили в аеропорт Бориспіль, звідки літаком відправили в Йорданію
Під наглядом правоохоронців іноземця доставили в аеропорт Бориспіль, звідки літаком відправили в Йорданію. Фото: hm.npu.gov.ua

Чоловік чотири роки відсидів за ґратами.

Працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП в Хмельницькій області спільно з представниками управління Державної міграційної служби видворили за межі України 25-річного громадянина Йорданії, який відбував покарання в Ізяславській колонії за розбещення неповнолітніх. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Кілька років тому суд засудив чоловіка до позбавлення волі на строк 4 роки за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 155 Кримінального кодексу України (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості). Покарання засуджений відбував в Ізяславській виправній колонії і термін його ув'язнення добіг до кінця 18 грудня 2018 року. У цей день на виході з виправного закладу іноземця вже чекали працівники кримінальної поліції та УДМС, оскільки напередодні його звільнення з місць позбавлення волі компетентними органами було прийняте рішення про видворення чоловіка за межі України, аби запобігти повторному вчиненню ним подібних або інших злочинів на території нашої держави», - повідомляють правоохоронці.

Додають, що під наглядом правоохоронців іноземця доставили в аеропорт Бориспіль, звідки літаком відправили в країну походження.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео