ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Нетішинський суд взяв під варту підозрюваного в розбійному нападі на магазин і ломбард

Кримінал 903
У Нетішині суд взяв під варту підозрюваного у двох розбійних нападах на магазин і ломбард
У Нетішині суд взяв під варту підозрюваного у двох розбійних нападах на магазин і ломбард. Фото: www.ukrnews24.net

Чоловік був зі зброєю.

Нетішинський міський суд відправив під варту підозрюваного у розбої. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду області, чоловік спочатку увірвався в магазин, а за кілька місяців – у ломбард.

«За версією досудового слідства, у жовтні минулого року чоловік, прикривши обличчя, пішов до одного з магазинів у Нетішині. Там, погрожуючи предметом, візуально схожим на вогнепальну зброю, відкрито викрав 500 гривень. Через два місяці схожим способом вчинив розбійний напад на місцевий ломбард, викравши золотий браслет», - йдеться у повідомленні.

У суді слідчий запевнив, що є вагомі докази, які підтверджують обґрунтованість пред’явленої чоловіку підозри у вчинених злочинах і є підстави вважати, що той може переховуватися від слідства чи іншим чином перешкоджати кримінальному провадженню.

«Підозрюваний вчинив умисні тяжкі злочини, за які передбачено найсуворішу міру покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років, офіційно не працює та фінансового заробітку для забезпечення свого проживання не має. Тож під вартою нетішинець перебуватиме до 25 лютого 2019 року», – зазначено в ухвалі суду.

Чоловіку інкримінують правопорушення, передбачені частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи) та частиною 2 цієї ж статті КК України (розбій, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую