ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Двох кам’янчан визнали винними в розбої

Олександр НІКІТІН Кримінал 586
Якщо вирок суду набере законної сили, то чоловікам доведеться провести по 5 років за гратами
Якщо вирок суду набере законної сили, то чоловікам доведеться провести по 5 років за гратами. Фото: Nicola Jones

Їм призначили покарання – позбавлення волі.

За напад на людину, який відбувся в Кам’янці-Подільському ще вночі 23 лютого минулого року, двох чоловіків ув’язнили на тривалий термін. Їм, за рішенням суду, доведеться провести наступні п’ять років за гратами. Щоправда, за умови, що вирок Кам’янець-Подільського суду не буде переглянутий та набере законної сили.

«Двоє молодих чоловіків напали на третього. Один вдарив його в обличчя, а коли той впав, другий – завдав удару ногою в грудну клітку. Витягнувши з кишень потерпілого телефон та гаманець з 800 гривень, утікли, - розповіли в прес-службі Хмельницького апеляційного суду. - У суді обвинувачений, який першим вдарив жертву, свою вину визнав частково. Пояснив, що його дії кваліфікували не правильно. В обличчя, погоджується, вдарив, але у відповідь на словесні образи потерпілого. Телефон, за його словами, лежав на землі, тож подумав, що випав у нього, і підібрав. Був, каже, один. Інший обвинувачений запевняв, що стосунку до розбою взагалі не має, бо у цей час купував у магазині цигарки».

Утім, суд, дослідивши матеріали справи, не прийняв їх показання до уваги та вважає їх спробою уникнути кримінальної відповідальності. Тому і прийняв рішення позбавити волі чоловіків.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую