ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

Кам'янчанина за розбій у клубі позбавили волі

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 837
Суд виніс вирок за нічний розбій у кафе
Суд виніс вирок за нічний розбій у кафе. Фото: visnyk.lutsk.ua

Таким є рішення суду.

У Кам’янці-Подільському суд виніс вирок за нічний розбій у кафе. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, обвинувачений свою вину визнав, підтвердилася вона і дослідженими судом доказами та показами свідків.

«У вироку йдеться, що в ніч на 30 травня 2018 року 25-річний житель Кам’янця-Подільського відпочивав з друзями в одному із місцевих кафе. Помітивши, що один з відвідувачів узяв барсетку і пішов до санвузла, попрямував слідом за ним. Залишившись наодинці, почав вимагати у того віддати сумку. Коли ж чоловік відмовився, кілька разів вдарив його кулаком в обличчя, вирвав барсетку, де були гроші, ключі, телефон та документи – і втік», - йдеться у повідомленні.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним обвинуваченого в розбої та призначив покарання – 3 роки 6 місяців ув’язнення. Зважаючи, що злочин чоловік скоїв під час іспитового строку за попереднім вироком, суд частково приєднав невідбуту частину покарання, остаточно призначивши йому 4 роки 6 місяців aпозбавлення волі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую