ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Посадовця ПАТ «Хмельницькобленерго» судитимуть за недбалість, через яку загинула дитина

Кримінал 1487
За порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою судитимуть посадовця ПАТ «Хмельницькобленерго»
За порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою судитимуть посадовця ПАТ «Хмельницькобленерго». Фото: www.ukrinform.ua

Трагедія сталась в Новоушицькому районі.

У жовтні 2017 року в приміщенні трансформаторної підстанції у селі Куражин Новоушицького району від ураження струмом загинув восьмикласник. Як повідомляють у прокуратурі області, трагедія сталася через недбалість працівника, який обслуговував електроустановку.

«Нещасний випадок стався через неналежне виконання своїх посадових обов’язків одним із працівників ПАТ «Хмельницькобленерго» при обслуговуванні електроустановки. Так, після проведення, ще за місяць до трагедії, робіт з обслуговування підстанції, майстер дільниці не закрив приміщення електроустановки та не вжив жодних заходів, які виключають вільне потрапляння туди сторонніх осіб. Внаслідок такої легковажності посадовця юнак зміг легко потрапити у заборонене місце», - йдеться у повідомленні прокуратури.

Додають, що наразі завершено досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинили загибель дитини. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направили до суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую