ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Колишнього сільського голову підозрюють у підробці документів та зловживанні владою

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1184
На Хмельниччині поліція підозрює колишнього сільського голову у низці корупційних злочинів
На Хмельниччині поліція підозрює колишнього сільського голову у низці корупційних злочинів. Фото: vol.gp.gov.ua

Посадовцю загрожує до 6 років позбавлення волі.

Правоохоронці відкрили стосовно діючого депутата сільської ради одного із сіл Хмельницького району. Як повідомляють у Нацполіції області, чоловік раніше обіймав посаду сільського голови.

«50-річного посадовця підозрюють у зловживанні службовим становищем з метою та підроблені. Суть злочинів полягає в тому, що підозрюваний підписав акт приймання виконаних будівельних робіт, на підставі якого приватному підприємству з бюджетних коштів в повному обсязі оплатили послуги по ремонту місцевого будинку культури, тоді як насправді ремонтно-будівельні роботи були виконані лише на 30 відсотків від потреби», - кажуть поліцейські.

Додають, що крім того, посадовець вказав у офіційних документах завідомо неправдиві дані особи, яка начебто здійснювала технічний нагляд за ходом будівельних робіт. Таким чином, унаслідок зловживання своїм службовим становищем сільський голова заподіяв інтересам сільської ради шкоди майже на 155 тисяч гривень.

Посадовця підозрюють у правопорушеннях передбачених частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Санкції обох статей передбачають кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі та позбавлення права обіймати певні посади. Максимальний строк ув‘язнення, який може загрожувати посадовцю, становить 6 років.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую