ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

В Ізяславі судили молодика, який здійснював наругу над могилами

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1218
У засіданні обвинувачений свою вину визнав, розкаявся і попросив вибачення у потерпілих
У засіданні обвинувачений свою вину визнав, розкаявся і попросив вибачення у потерпілих. Фото: antikor.com.ua

Чоловікові присудили 2 роки іспитового строку.

Ізяславський районний суд визнав 20-річного хлопця винуватим у повторному скоєнні наруги над могилою з корисливих мотивів (частина 3 статті 297 Кримінального кодексу). Про це повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Молодик викрадав металеві швелери з Ізяславського кладовища, аби здати їх на металобрухт. Обвинуваченому призначили 4 роки обмеження волі, від відбування яких звільнили, встановивши 2 роки іспитового строку. До цього покарання приєднали попереднє - 850 гривень штрафу за вчинену раніше крадіжку (частина 1 статті 185 Кримінального кодексу)», - йдеться у повідомленні.

Як встанови суд, у вересні минулого року житель Ізяслава, взявши лопату, велосипедом приїхав на кладовище шукати металобрухт. Не знайшовши його на території, викрав металеві швелери з випадкової могили: 28 кілограм на суму 168 гривень. У жовтні він повернувся і розкопав ще 2 надгробні плити, викравши швелерів на суму 216 гривень.

«У засіданні обвинувачений свою вину визнав, розкаявся і попросив вибачення у потерпілих. За вироком суду велосипед і лопату конфіскували на користь держави. Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду», - повідомили у пес-службі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую