ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

На Хмельниччині засудили підприємця, який підробляв спортивний одяг відомих брендів

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 2418
У суді доведено вину фізичної особи-підприємця у вчиненні злочину в сфері господарської діяльності
У суді доведено вину фізичної особи-підприємця у вчиненні злочину в сфері господарської діяльності. Фото: ілюстративне spoki.lv

За незаконне використання фірмових знаків чоловік заплатить штраф.

Займаючись виготовленням та реалізацією швейних виробів, чоловік без спеціального дозволу власників використовував фірмові знаки відомих світових брендів спортивного одягу. Про це повідомляють у прес-службі обласної прокуратури.

Аби надати виготовленому спортивному одягу вигляду оригінальної продукції, в швейних цехах у Віньківцях та обласному центрі наймані працівники наносили на одяг відповідні знаки.

«У подальшому продукція реалізовувалась, у тому числі і на місцевому ринку. Такими діями власникам знаків завдано збитків на суму 365 тисяч гривень, - йдеться у повідомленні. - Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 229 Кримінального Кодексу України».

Вироком Хмельницького міськрайонного суду, в межах санкції вказаної статті, засудженому призначено покарання - штраф 221 тисячу гривень.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую