ye-logo.v1.2

На Хмельниччині затримали заступника керівника військомату під час отримання хабара

Кримінал 7208
За попередньою інформацією, заступник Новоушицького районного військового комісара отримав 15 000 гривень від особи за надання їй відстрочки та не призову на строкову військову службу
За попередньою інформацією, заступник Новоушицького районного військового комісара отримав 15 000 гривень від особи за надання їй відстрочки та не призову на строкову військову службу. Фото: vpzhr.gp.gov.ua

На даний час проводяться першочергові слідчі дії.

Слідчі Хмельницького теруправління державного бюро розслідування, за оперативного супроводу Управління СБУ в Хмельницькій області викрили факт вимагання та отримання коштів заступником Новоушицького районного військового комісара від призовника. Про це повідомляє теруправління ДБР.

"За попередньою інформацією, заступник Новоушицького районного військового комісара отримав 15 тисяч гривень від особи за надання їй відстрочки та не призову на строкову військову службу. Посадовця затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. В ході проведення слідчих дій неправомірна вигода виявлена та вилучена в повному обсязі", - йдеться у повідомленні територіального Державне бюро розслідувань.

  

Посадовця затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фото: vpzhr.gp.gov.ua

За повідомлення прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення капітану про підозру, обрання міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую