ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

У Хмельницькому судитимуть групу шахраїв, яка торгувала неіснуючим пальним

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 824
Трьох чоловіків підозрюють у шахрайстві
Трьох чоловіків підозрюють у шахрайстві. Фото: rivne1.tv

Організатор «працював» перебуваючи у слідчому ізоляторі.

На Хмельниччині судитимуть групу шахраїв, організатор якої, перебуваючи в слідчому ізоляторі, торгував неіснуючим пальним. Як зазначать у прокуратурі області, загалом йдеться про трьох причетних осіб, які незаконно заволоділи коштами мешканців області.

«Раніше судимий за майнові злочини 42-річний мешканець Львівщини перебуваючи під вартою у слідчому ізоляторі, вирішив продовжити свою злочинну діяльність. Розуміючи, що в силу обставин він не зможе реалізувати свій план самостійно, він залучив ще двох знайомих, які були на волі. Учасники групи розділили ролі, узгодили спеціальні правила поведінки та розробили план дій» - зазначають у прокуратурі.

Додають, що організатор телефонував до потерпілих, представлявся працівником АЗС і пропонував за зниженою вартістю придбати пальне. Потерпілі приїжджали до підшуканих іншими членами групи автозаправних станцій, де під час спілкування «покупці» віддавали шахраям кошти.

«Далі чоловіки, посилаючись на необхідність вирішення певних організаційних питань, зникали з місця злочину, а ошукані громадяни так і продовжували очікувати на товар. Правоохоронці задокументували п’ять епізодів злочинної діяльності організованої групи, під час якої її члени заволоділи коштами на суму майже 100 тисяч гривень», - розповіли у прокуратурі.

Стосовно трьох чоловіків направлено до суду обвинувальний акт за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 190 (шахрайство, вчинене повторно, у складі організованої групи) КК України.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую