ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Колишнього державного виконавця засудили за привласнення коштів

Кримінал 1253
Колишній посадовець привласнив три тисячі гривень
Колишній посадовець привласнив три тисячі гривень. Фото: ілюстративне unian.net

Екс-посадовець кілька років тому привласнив кошти боржника.

 Нещодавно Волочиський районний суд Хмельницької області виніс вирок колишньому працівнику Державної виконавчої служби. Співробітники прокуратури змогли довести його вину у вчинені низки кримінальних порушень.

За інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області, досудове розслідування встановило, під час примусового виконання рішення суду впродовж 2011-2012 років боржник щомісяця надавав у відділ державної виконавчої служби кошти призначені на відшкодування шкоди, завданої стягувачу. Скориставшись своїм службовим становищем житель Волочиського району привласнив собі частину цих стягнень. А саме — 3 тисячі гривень.

Крім того, звільнившись з посади, він вирішив збільшити розмір державної соціальної допомоги, яку отримує його сім’я. Екс-посадовець підробив і подав до управління соціального захисту населення райдержадміністрації фіктивні документи про своє працевлаштування та доходи.

«Насправді ж встановлено, що у цей період він не працював, а неправдива інформація стала підставою для зайвого нарахування понад 20 тисяч гривень соціальної допомоги й виплати її частини в розмірі 8 тисяч гривень», — повідомляє прокуратура.

Своїм вироком Волочиський районний суд Хмельницької області призначив покарання засудженому у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на один рік. Втім його звільнили від відбування основного покарання з випробувальним терміном тривалість в один рік.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую