ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Трьох чоловіків засудили за позбавлення волі товариша

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1059
Чоловіків засудили за знущання над знайомим
Чоловіків засудили за знущання над знайомим. Фото: www.slovoidilo.ua

Обвинувачені возили весь день потерпілого в багажнику.

Трьох мешканців Віньковець засудили за незаконне позбавлення волі та знущання над знайомим. Як повідомляють у прокуратурі Хмельницької області, мотиви свої дій чоловіки пояснили тим, що це було покаранням потерпілому за відмову придбати для них алкоголь.

«У серпні минулого року під час розпивання алкогольних напоїв двоє чоловіків вирішили незаконно позбавити волі спільного знайомого. Вони помістили його до багажника автомобіля та глумились над ним цілий день. Спочатку вивезли в ліс, там прив’язали потерпілого мотузками до дерева та били битою. Пізніше, докупивши у райцентрі випивки, спільники автомобілем, у багажнику якого перебував потерпілий, поїхали на сміттєзвалище, де зустріли ще одного свого знайомого, який приєднався до злочинних дій», - зазначають у прокуратурі.

Додають, що коли ввечері усі повернулись у Віньківці, чоловік, котрого витягли із багажника, скориставшись присутністю перехожих, зміг втекти.

У суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінальних правопорушень. Двом із них призначено покарання у виді 5 років, а третьому – 4 років позбавлення волі. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую