ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Загибель дитини на залізничних коліях: версії трагедії

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 6988
Пасажири потяга розповіли, як міг загинути Тимофій
Пасажири потяга розповіли, як міг загинути Тимофій. Фото: ілюстративне 24.kg

Інцидент прокоментували тренер загиблого та пасажири потяга.

Кілька днів тому в селі Волоське на Деражнянщині між залізничними коліями виявили тіло 11-річного киянина. Як стало відомо, хлопчик з групою інших дітей у супроводі вихователя повертався з відпочинку.

Як підліток міг зникнути з потяга, й досі залишається загадкою. Двері вагона, як переконують в «Укрзалізниці», мали бути зачиненими, і мають автоматичне блокування під час руху. Вікна у вагонах не відчиняються на понад 10 сантиметрів. А ділянку залізниці, на якій знайдений 11-річний Тимофій, поїзд проїжджав без зупинки і вночі. Про це повідомляє ТСН.

«Наскільки я дізналася за цей час, дитина випала, і в неї пошкодження, черепно-мозкова травма ззаду і садна на спині. Тобто, якщо навіть хлопчик, який займається айкідо, якби і захотів вилізти з вікна, ну ніяк він на спину б не впав», - цитує видання маму однієї з дівчаток, які разом їхали з відпочинку, Ірину Кострицьку.

Жінка розповідає, що тренер і справді вклав всіх дітей спати і перевіряв, чи всі на місці. А вже зранку шукали Тимофія всі. «Вранці, о 5 годині почали дивитися, де Тимофій. Речі залишилися, а його нема. І телефон з навушниками віддав провідник одній із мам», - розповідає Ірина.

Вона запевняє, що тренер не дозволяв ніколи виходити в тамбури і висуває свою версію подій. «Якщо розглядати траєкторію поїзда, там якраз є поворот. І мені здається, що дитина могла вийти в тамбур. Мені здається, коли сильно похитнуло, то телефон залишився в тамбурі, а дитина спиною вилетіла», - розповідає жінка.

Тренер з айкідо Володимир Костюк розповів ТСН, коли бачив востаннє 11-річного хлопчика, тіло якого знайшли біля колій. Чоловік запевняє, що пересвідчився у тому, що всі діти сплять і бачив Тимофія сплячим.

«Я поки нічого толком сказати не можу, працює слідча група і намагається зрозуміти, що сталося. Мені зараз треба зрозуміти, що з моєю дитиною. Бо вони всі і мої діти, я його знаю дуже давно, і мені зараз дуже важко. Жодних конфліктів в потягу не було, я бачив, як він спав. Я його особисто уклав і особисто підійшов, на нього подивився. На під'їзді до Києва ми виявили, що його немає. Близько 5-ї ранку», - розповів Костюк.

Поліція відкрила два кримінальних провадження: «Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей» та «Порушення правил транспортної безпеки руху». Юристи ж зазначають: якщо за групою дітей не догледіли ті особи, які їх супроводжують, вони будуть відповідати. Якщо був відкритий вагон, то буде за це відповідати провідник або фахівці залізниці.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую