ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

Підпільний цех із виготовлення вугілля виявили на Хмельниччині

Кримінал 1840
Цех працював без належних дозвільних документів
Цех працював без належних дозвільних документів. Фото: hm.npu.gov.ua

Цех працював без належних дозвільних документів.

На Хмельниччині поліцейські викрили підпільний цех із виготовлення деревного вугілля. Як повідомляють у Нацполіції області, цех працював без належних дозвільних документів.

«Місцевий підприємець, не маючи відповідних дозвільних документів, організував діяльність цеху із випалювання дерев'яного вугілля. За допомогою переобладнаних бочок, здійснювалось випалювання вугілля, яке надалі реалізовувалось як фізичним, так і юридичним особам. При цьому всі шкідливі речовини потрапляли прямо в повітря та ґрунти, забруднюючи навколишнє середовище», - зазначають правоохоронці.

Поліцейські додають, що за місцем протиправної діяльності цеху поліцейські вилучили сировину, готову продукцію та бочки для випалювання деревного вугілля. Загальна вартість вилученого складає близько пів мільйона гривень. Наразі слідчі дії тривають.

За фактом відкрили провадження за частиною 1 статті 241 (Забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України, викрили та припинили діяльність підпільного цеху із виготовлення деревного вугілля.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую