ye-logo.v1.2

Будівельників, які ремонтували школу в Ізяславі, підозрюють у привласнені коштів

Кримінал 2813
Стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування
Стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування. Фото: ar.volyn.ua

Не виконавши усіх ремонтних робіт у повному обсязі, підрядник склав завідомо неправдиві акти про їх проведення, - прокуратура.

На Хмельниччині директор товариства, яке проводило капітальний ремонт приміщення школи, підозрюється у привласненні третини мільйона гривень бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Хмельницької області.

«Досудовим розслідуванням встановлено факт привласнення бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту (термомодернізацію) приміщення школи у місті Ізяслав. Наразі зібрано достатню кількість доказів для оголошення керівнику підприємства-підрядника про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 191 (заволодіння чужим майном, яке було ввірене особі, вчинене у великих розмірах), частиною 2 статті 366 (службове підроблення) КК України», - йдеться у повідомленні.

Додають, що відповідно до договору, укладеного між товариством та відділом совіти, молоді та спорту райдержадміністрації, суб’єкт господарювання в межах договірної ціни у розмірі майже 5,5 мільйонів гривень взяв на себе зобов’язання виконати капітальний ремонт будівлі навчального закладу.

«Однак, не виконавши усіх ремонтних робіт у повному обсязі, підрядник склав завідомо неправдиві акти про їх проведення. Шляхом завищення обсягів виконаних робіт, він заволодів бюджетними коштами на суму близько 390 тисяч гривень», - повідомляє пресслужба облпрокуратури.

Як повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар, наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую