ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Серійного крадія велосипедів судили у Нетішині

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1213
Нетішинський суд дав рік іспитового строку серійному крадієві велосипедів
Нетішинський суд дав рік іспитового строку серійному крадієві велосипедів. Фото: pmg.ua

Чолівку призначили покарання.

Нетішинський суд виніс вирок серійному крадію велосипедів. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, у травні цього року чоловік декілька днів поспіль викрадав двоколісні із під’їздів багатоповерхівок у Нетішині.

«Чоловік шукав велосипеди, залишені без нагляду. Перешкодою для цього не ставав навіть металевий трос, яким власники прив’язували двоколісний транспорт, – для таких випадків чоловік мав із собою кусачки. Відтак 35-річний нетішинець опинився на лаві підсудних», - зазначають у прес-службі суду.

Загалом у справі було четверо потерпілих, вони уклали із обвинуваченим угоду про примирення, у якій домовилися про покарання останньому – 1 рік позбавлення волі та звільнення від його відбування на один іспитовий рік. Проти такого рішення виступи лише прокурор, адже обвинувачений уже був судимий за крадіжку, не виправився, тому подібне покарання зам’яке.

Суд прийшов висновку про можливість затвердження угоди про примирення, укладеної між потерпілими та обвинуваченим, та призначив чоловіку узгоджену міру покарання. Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую