ye-logo.v1.2
16 Листопада, 2019

На Хмельниччині чоловік «купив» в інтернеті автомобіль і позбувся великої суми

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 3252
Чоловік купив нереальний автомобіль за реальні гроші
Чоловік купив нереальний автомобіль за реальні гроші. Фото: ілюстративне з portal.lviv.ua

Потерпілий втратив 32 тисячі гривень.

Подоляни мало не щодня стають жертвами шахраїв, які розміщують в інтернеті оголошення про продаж товарів та виманюють гроші у довірливих покупців. Чималі суми коштів люди втрачають при купівлі автомобілів, повідомляють у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«При цьому нерідко громадяни, побачивши в оголошенні лиш фото автомобіля та у телефонній розмові з «продавцем» наслухавшись про те, який хороший та якісний засіб пересування їм пропонують і скільки є бажаючих його купити, перераховують немалу суму за омріяне авто, не пересвідчившись навіть у тому, що воно існує в реальності», - повідомляють у поліції.

Додають, що на таку схему обману потрапив житель села Зіньків Віньковецького району. Маючи намір купити автомобіль, пропозиція про продаж якого була виставлена на одному із сайтів оголошень, чоловік перерахував 32 тисячі гривень завдатку за нього - й позбувся цієї суми, адже «продавець» одразу після отримання коштів зник.

Поліція Хмельниччини вкотре звертається до подолян з проханням бути уважними та обережними, купуючи товари через інтернет, і в жодному разі не здійснювати оплату чи передоплату за товар, перераховуючи безготівкові кошти.

Читайте також: У жительки Нетішина виманили 10 тисяч гривень за схемою «ваш син у поліції»

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую