ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Хмельницького рятувальника, якого шукали п’ять місяців, знайшли мертвим

Кримінал 19156
Ярославу Миринюку було 29 років
Ярославу Миринюку було 29 років. Фото: facebook.com

Чоловіка знайшла місцева жителька під час збору грибів.

Понад п’ять місяців поліція Хмельниччини розшукувала 29-річного Ярослава Миринюка, якого востаннє бачили 20 травня в обласному центрі.

Тоді до розшуку правоохоронців долучився і брат зниклого Сергій Миринюк. Він розповів сайту Є», що сам намагався знайти брата, але це виявилося безрезультатним.

«Ярослав зник в понеділок, 20 травня, близько 11 години. Він працював рятувальником в Головному управління ДСНС України у Хмельницькій області. Того дня він прийшов з нічного чергування, зайшов у магазин за продуктами, потім пішов додому і знову вийшов. Після цього зник. Мобільний телефон Ярослава був увімкнутий до вівторка, однак він трубки не брав. Потім телефон вимкнувся», - розповів брат зниклого Сергій Миринюк.

Чоловік родом з Нової Ушиці, а у Хмельницькому в мікрорайоні Озерна, орендував житло. Батьки до останнього сподівалися знайти сина живим, однак 27 жовтня, Ярослава Миринюка знайшли мертвим.

«На околиці Лісогринівецького лісу місцева жителька під час збору грибів виявила тіло жителя Хмельницького, який 23 травня перебував у розшуку як безвісті зниклий. Тіло чоловіка відправили на судово-медичну експертизу. По даному факту відкрите кримінальне провадження. Наразі ведуться слідчі дії, аби з’ясувати усі обставини смерті», - розповіли у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

 Читайте також: Рідні та поліція розшукують зниклу кам’янчанку

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую