ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Рідні та поліція розшукують зниклу кам’янчанку

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1667
Рідні не знають, в якому напрямку могла піти чи поїхати жінка
Рідні не знають, в якому напрямку могла піти чи поїхати жінка. Фото: зі сторінки відділу поліції м. Кам'янець-Подільський у фейсбуці

Жінка пішла з дому посеред ночі.

В Кам’янці-Подільському розшукують жінку, яка зникла два дні тому. Як повідомляють в місцевому відділі поліції Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, зникла громадянка – Інна Петрівна Гайсан, 1965 року народження. Вона проживає в місті Кам'янець-Подільський, на проспекті Грушевського. Жінка пішла з дому близько 4-ї години ночі й до сьогоднішнього дня не повернулася.

«Жінка страждає на психічні розлади. Раніше вже був випадок, коли вона хотіли податися в дорогу сама, але тоді її вдалося зупинити. Цього разу пішла вночі… Вдома залишилися телефон, документи… Рідні не знають, в якому напрямку могла піти чи поїхати жінка. Припускаємо, що вона могла скористатися послугами автостопу… Її прикмети: зріст 173-175 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся темне, пряме, каре, обличчя овальне, ніс прямий. Жінка була одягнена в пальто зеленого кольору, брюки чорно-білого кольору, чорні чобітки», - розповіли  сайту "Є" в Кам’янець-Подільському відділі поліції.

Усіх, кому щось відоме про місце перебування Інни Гайсан, чи, можливо, хтось її десь бачив, поліція просить телефонувати за номерами 102, (03849) 6-45-00, (097)638-30-47.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую