ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Справа Миколаїва: суд з'ясовує скільки ексосвітянин має сплатити потерпілим

Кримінал 2576
У суді слухали цивільні позови потерпілих
У суді слухали цивільні позови потерпілих. Фото: автора

На слуханні зачитували цивільні позови.

У Хмельницькому продовжили слухання резонансної ДТП за участі ексочільника міського департаменту освіти. Романа Миколаїва підозрюють у вчиненні автопригоди, під час якої двоє людей загинули.

Наразі в залі суду зачитала усі зібрані правоохоронцями докази й перейшли до оголошення цивільних позовів потерпілих сторін. Однак не всім представникам сьогодні вдалось озвучити свої вимоги. Заслухали лише позов батьків загиблої завідувачки дитсадка Наталі Докторук – Василя та Раїси Мельників.

Як зазначив їх адвокат Андрій Говорецький, оскільки авто, на якому трапилась ДТП, було не застраховане, шкоду має відшкодовувати мототранспортне страхове бюро. Тому батько загиблої просять стягнути з бюро 31 600 гривень за спорудження пам’ятника, та шкоду, заподіяну в наслідок смерті – 67 тисяч гривень на користь кожного із батьків, та 22 тисячі гривень моральної шкоди, також для кожного із них. Окрім того Мельники хочуть стягнути з Романа Миколаїва та Хмельницької міської ради солідарно по 477 тисяч гривень моральної шкоди. Андрій Говорецький повідомив, що наразі представники Миколаїва сплатили частину – 6 тисяч доларів. Більше ніхто із відповідачів не проявляв такої ініціативи.

Адвокат Антоніни Манзюк клопотав про виклик для свідчень водія департаменту освіти
Наступне слухання відбудеться 18 грудня

Далі мали заслухати позовні вимоги самого мототранспортного бюро. Однак адвокат потерпілої Антоніна Манзюк заявив, що має судове засідання в одному із районів, і має їхати на слухання. Тому просив суд зробити перерву у слуханні. Також клопотав суд про виклик в якості свідка водія міського департаменту освіти Григорія Грицина. Представник потерпілої хоче аби останній пояснив, як саме і ким використовується службовий автомобіль.

Суддя Володимир Навроцький задовольнив клопотання і призначив наступне слухання на 18 грудня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую