ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

У Шепетівці винесли вирок чоловіку, який тяжко травмував свого знайомого

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 706
Замість 5 років за ґратами за побиття шепетівчанин отримав 3 роки умовно
Замість 5 років за ґратами за побиття шепетівчанин отримав 3 роки умовно. Фото: ілюсративне alamy.com

Суд звільнив нападника від реального відбування ув’язнення.

Конфлікт між двома чоловіками стався пізно ввечері 29 червня цього року. Як повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду, обвинувачений із дітьми зайшов до магазину в Шепетівці. «Будучи нетверезим, агресивно відреагував на зауваження знайомого, запропонував «вийти поговорити». Вже на вулиці вдарив опонента в обличчя – той впав і втратив свідомість. Медики діагностували в нього тяжкі травми обох очей», - йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні чоловік запевнив, що щиро шкодує, бо був з потерпілим у добрих стосунках, сказав, що добровільно відшкодував йому витрати на лікування, домовився, що допомагатиме й надалі. «Потерпілий підтвердив: зі знайомим помирився, вибачення прийняв, тож просив не позбавляти його волі», - додають у суді.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним обвинуваченого в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, поєднаному зі стійкою втратою працездатності не менше як на одну третину. Чоловіку призначили покарання – 5 років ув’язнення. Враховуючи те, що на утриманні обвинуваченого є двоє малолітніх дітей, в тому числі дитина з інвалідністю, а також позицію потерпілого щодо виду покарання, шепетівчанина звільнили від відбування реального покарання з випробуванням на 3 іспитових роки.

Читайте також: Скандального блогера Сороченка перед хмельницьким судом зустріли фарбою та газом.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую