ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

Хмельничанина, після крадіжки вазона, відправили за грати

Олександр НІКІТІН Кримінал 1039
Викравши Фікус, хмельничанин вдруге постав перед судом і отримав реальний термін ув'язнення
Викравши Фікус, хмельничанин вдруге постав перед судом і отримав реальний термін ув'язнення. Фото: vidpoviday.com

Причиною реального терміну покарання стала непогашена судимість.

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок місцевому жителю, якого звинуватили в крадіжці вазону з під’їзду одного з будинків міста. Відповідний вирок оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Чоловік у червні цього року був визнаний винним у крадіжці чужого майна, за що отримав три роки позбавлення волі з іспитовим терміном на рік. Утім, вже в серпні 2019 року скоїв нову крадіжку. Зі сходинкового майданчику третього поверху багатоповерхівки викрав декоративну рослину роду «Фікус» виду «Бенджаміна». Як розповів засуджений в залі суду, вказану рослину в горщику відніс додому, щоб подарувати вагітній дружині, з якою перед тим посварився. Та вранці до нього прибули працівники поліції, яким він добровільно видав вазон.

Суд визнав чоловіка винуватим та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на один рік. Утім, приєднав невідбуту частину покарання за вироком суду від червня цього року. А тому остаточно призначив хмельничанину покарання – позбавлення волі на три роки та один місяць.

На вирок міськрайонного суду може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду. А томі він ще не набрав законної сили.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую