Футбол. «Поділля» - «Звягель»: моменти, голи та нові футболісти (ФОТО)

Спорт 379
У матчі Поділля - Звяшель було чимало боротьба та три забитих голи
У матчі Поділля - Звяшель було чимало боротьба та три забитих голи. Фото: автора

Хмельничани провели черговий спаринг, в якому здолали команду з Житомирщини.

Сьогодні, 17 липня, ФК «Поділля», який готується до чемпіонату України в першій лізі, зіграв вдома контрольний матч проти ФК «Звягель» із Житомирської області. Суперник також у новому сезоні виступатиме в першій лізі. Щоправда, станом на сьогодні, в групі «Б». Утім, є ймовірність, що «Звягель» гратиме у групі «А», якщо «Минай» замінить «Дніпро-1» в УПЛ.

Утім, обидві команди, попри певну невизначеність у майбутньому чемпіонаті (він мав стартувати 25 липня, але його перенесли на 3 серпня, а календаря змагань й досі немає), нині вирішували свої локальні питання. А саме переглядали кількох потенційних новачків та награвали певні ігрові зв'язки. Крім цього, «Поділля» зі стартових хвилин випустив двох новобранців клубу – захисник Владислав Шкіндер (виступав за «Олександрію», «Ужгород», «Дружбу») та Олексій Савченко (ексгравець «Говерли», «Черкащини», «Полтави», «Чорноморця», «Полісся», «Оболоні», «Вікторії»).

Матч Поділля - Звягель пройшов у Хмельницькому 17 липня

Матч Поділля - Звягель пройшов у Хмельницькому 17 липня.

Перший тайм поєдинку не був щедрим на голи. Гості, в складі яких вийшли досвідчені Андрій Нестеров, Василь Грицук, Андрій Блізніченко, за перші 45 хвилин майже не турбували ворота хмельничан. «Поділля» ж мало кілька моментів біля воріт суперника, але ні Оробцю, ні Сніжку, ні Обаміні реалізувати їх не вдалося. Інша справа… в другому таймі.

У стартові хвилин 15 на полі СК «Поділля» було більше позиційної боротьби, ніж комбінаційного футболу. Але потім все змінилося. Помилка захисника «Звягеля» призвела до того, що Віталій Гемега вискочив за його спини і влучно пробив по воротах – 1:0.

Був момент і в Сніжка, але війн його не реалізував

Був момент і в Сніжка, але війн його не реалізував.

Та вже через чотири хвилин гості могли відігратися. Грицук навісив зі штрафного на кут воротарського майданчика господарів, де центральний захисник Валерій Скидан вистрибнув вище за всіх та пробив головою – «Поділля» врятувала стійка. На 70 хвилині хмельничани забили вдруге. Цього разу прицільним ударом з метрів 19-ти відзначився ще один новачок команди Владислав Кулакевич, який два останніх сезони грав за «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки Київської області – 2:0

Майже миттєво «Звягель» провів стрімку атаку, яка знову мала шанс завершитися голом. І знову міг забивати захисник Скидан. Але… цього разу м'яч, після його удару, влучив у поперечку воріт.

Іван Оробець завдавав клопотів захисникам "Звягеля"

Іван Оробець завдавав клопотів захисникам "Звягеля".

На 76 хвилині хмельничани забили втретє. Цього разу відзначився Майкл Обаміна, який перебуває на переглядів. Більше голів у цій грі не було. «Поділля» здолало «Звягель» з рахунком 3:0.

Цей спаринг для хмельничан став останнім у рамках підготовки до сезону. Вже 28 липня стартує Кубок України. Не виключено, що «Поділля» розпочне його одразу ж з першого попереднього етапу. Але стане відомо цього тижня, коли в Українській асоціації футболу проведуть жеребкування.

До вашої уваги світлини з контрольного мату «Поділля» - «Звягель»:

Олексій Савченко минулого сезону грав за "Вікторію" з Сум.

Даниїл Боженар у грі проти "Звягеля" віддав гострі паси.

Іван Оробець

Іван Оробець.

Майкл Обаміна продовжує перебувати на перегляді в Поділлі

Майкл Обаміна продовжує перебувати на перегляді в Поділлі.

У матчі Поділля - Звягель було багато боротьби

У матчі Поділля - Звягель було багато боротьби.

Олег Веремієнко, який належить львівському "Руху", можливо, знову гратиме за "Поділля" на правах оренди.

Новачок Поділля Владислав Кулакевич відзначився голом у воротах Звягеля

Новачок Поділля Владислав Кулакевич відзначився голом у воротах Звягеля.

Майкл Обаміна забив у ворота Звягеля та отримав привітання від партнерів по команді.