ye-logo.v1.2

Чоловік, який двічі за місяць обікрав дитячий садок, сяде за ґрати

Кримінал 840
Суд визнав підсудного винним у крадіжці, вчиненій повторно
Суд визнав підсудного винним у крадіжці, вчиненій повторно. Фото: kma.court.gov.ua

Підсудний вкрав 1377 гривень та ноутбук.

Чемеровецький районний суд виніс вирок 27-річному жителю Віньковецького району, якого підозрювали у крадіжці вчиненій повторно та поєднаній з проникненням. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, в ніч на 3 серпня цього року у селі Гуків Чемеровецького району молодий чоловік, за допомогою ножа віджавши металопластикове вікно, заліз до місцевого дитячого садка та виніс звідти ноутбук і 377 гривень, які знайшов у шухляді в кабінеті завідувачки. У ніч на 25 серпня обвинувачений таким же чином знову проник до ДНЗ, викравши з тієї ж шухляди 1 тисячу гривень.

Суд визнав підсудного винним у крадіжці, вчиненій повторно, поєднаній з проникненням та остаточно призначив йому покарання у виді 5 років 1 місяця позбавлення волі.

«… раніше неодноразово судимий за вчинення майнових злочинів, вчинив злочини через нетривалий проміжок часу після звільнення з місць позбавлення волі. (…) За таких обставин суд вважає, що слід призначити покарання, в межах санкції частини 3 статті 185 КК України у вигляді позбавлення волі, на підставі частин 1, 4 статті 70 КК України, частково приєднавши покарання за вироком Ярмолинецького районного суду від 29.10.2019 року», - ідеться у вироку суду.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую