ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Підозрюваний у побитті учасника війни блогер «Квадрат» знову не прийшов у суд

Кримінал 1332

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Адвокат Артура Сороченка просив суд повернути його підзахисному паспорта.

Сьогодні, 24 грудня, у Хмельницькому міськрайонному суді пройшло чергове слухання справи блогера Артура Сороченка, якого звинувачують у побитті учасника АТО Володимира Баули. Цього разу обвинувачуваний знов не прийшов у суд. Втім, його захисник Анатолій Стасишин подав два клопотання. Перше стосується дистанційного проведення судового засідання, інше — повернення документів Сороченку.

«Артур Сороченко продовжує лікуватися у стаціонарі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру, — пояснив відсутність свого підзахисного адвокат Анатолій Стасишин. — У мене є повторне клопотання щодо проведення дистанційного розгляду судової справи. Прошу зрозуміти, що Сороченко нині хворіє. Тому йому важко приїхати у Хмельницький. Проте він наступного разу може з’явитися у Бердичівський міськрайонний суд».

Крім того, адвокат попросив повернути Артурові Сороченку український та закордонний паспорти.

Прокурор Віталій Гринчук зазначив, що не має заперечень щодо дистанційного розгляду справи і у цьому питанні покладається на рішення суду. Проте він проти повернення обвинувачуваному паспортів.

«Під час обрання запобіжного заходу Артурові Сороченку на нього було накладено низку обов’язків. Зокрема, вилучення документів, які дають йому право на виїзд закордон. Тому на цьому етапі слідства вважаю недоречним повернення йому паспортів», — підкреслив Віталій Гринчук.

Потерпілий Володимир Баула розповів, що очікує від суду справедливого рішення

Потерпілий Володимир Баула розповів, що очікує від суду справедливого рішення.

У результаті суддя Олександр Трембач відхили обидва клопотання Анатолія Стасишина. Крім того, він постановив звернутися у Житомирський обласний протитуберкульозний диспансер, аби дізнатися орієнтовну дату одужання Артура Сороченка. Олександр Трембач вирішив перенести підготовче засідання на 8 січня через відсутність обвинувачуваного.

Під час спілкування із журналістами потерпілий Володимир Баула розповів, що очікує від суду справедливого рішення.

«Такі люди як Артур Сороченко повинні бути покарані, адже вони свого часу агітували проти України. Яким же має бути покарання — це вже вирішувати судді, — каже Володимир Баула. — Вдячний за позицію громади. На війні ми були всі за одного. Так воно й зараз».

Нагадаємо, минулого разу, 3 грудня, на судове засідання вперше з’явився потерпілий Володимир Баула. Проте Артур Сороченко не прийшов, надавши довідку, що перебуває на лікуванні. Раніше, 15 листопада, хмельницькі активісти облили одіозного блогера чорною рідиною, а також розпилили перцевий газ.

Побиття ж учасника АТО сталося в Хмельницькому у липні цього року. За це Артурові Сороченку інкримінують вчинення злочину передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Відповідно йому загрожує від 8 тисяч 500 гривень до 17 тисяч гривень штрафу, або до шести місяців арешту, або до п’яти років обмеження волі.

Читайте також: У Хмельницькому легковик збив двох жінок

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую