ye-logo.v1.2

Хмельничанку, яка викинула валізу з мертвим сином, судитимуть

Кримінал 1558
Дії жінки правоохоронці кваліфікують за статею 166 КК України як злісне невиконання обов\'язків по догляду за дитиною
Дії жінки правоохоронці кваліфікують за статею 166 КК України як злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною. Фото: cv.npu.gov.ua

Буковинські прокурори передали до суду обвинувальний акт.

На Буковині судитимуть хмельничанку за неналежне виконання батьківських обов’язків, в результаті чого помер трирічний хлопчик. Про це повідомляє прокуратура Чернівецької області.

В повідомлені зазначається, що ювенальними прокурорами прокуратури області затверджено та передано для розгляду до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Хмельницького, яка неналежно виконувала свої обов’язки по догляду за трирічним сином, в результаті чого дитина померла.

«Тіло дитини обвинувачена поклала у валізу, яку залишила у зелених насадженнях неподалік недобудованого супермаркету. Валізу з тілом мертвої дитини 27 червня виявили перехожі на околиці Чернівців», - зазначають в прокуратурі.

Дії жінки правоохоронці кваліфікують за статею 166 КК України як злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Нагадаємо, 27 червня, на околиці Чернівців перехожі виявили валізу з тілом мертвої дитини та встановили особу, яка могла її там талишити. Матір’ю загиблого хлопчика виявилася жінка з Хмельниччини. Її розшукували понад місяць і затримали 2 серпня, а після допиту відпустили. Жінка дала свідчення у справі й назвала причини свого вчинку. Разом з тим експерти назвали причину, від якої міг померти малюк хмельничанки, знайдений у валізі. 6 серпня, Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід жінці, яка викинула тіло померлого сина у валізі на околиці Чернівців. Однак, підставою для її затримання стало зовсім не це, а вчинена до того крадіжка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую