ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

Нові подробиці у справі бухгалтера, якого підозрюють у привласненні мільйонів

Кримінал 1326 1
Вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування
Вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування. Фото: ілюстративне telegraf.com.ua

Колишнього посадовця комунального підприємства, якого судять за привласнення 1,6 мільйона гривень, підозрюють у заволодінні ще трьох мільйонів.

У червні минулого року завершено досудове розслідування за фактом привласнення коштів одного із комунальних підприємств Хмельницької міської ради. Як писав сайт «Є» раніше, під час слідства було встановлено, що кошти привласнив колишній головний бухгалтер підприємства.

За інформацією прокуратури, з листопада 2016 по жовтень 2018 року він вносив у банківські платіжні системи підприємства неправдиві відомості про зарахування на власний картковий рахунок «заробітної плати» та перераховував кошти на власну користь. Таким чином КП завдано майнової шкоди на суму понад 1,6 мільйона гривень.

Обвинувальний акт за фактами привласнення та несанкціонованою зміною інформації наразі перебуває на розгляді в Хмельницькому міськрайонному суді.

Тепер правоохоронці викрили й інші епізоди протизаконної діяльності експосадовця. Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, злочини чоловік вчинив спільно із ще п’ятьма пособниками.

«У цей же період – з листопада 2016 по жовтень 2018 року, бухгалтер вносив у банківські платіжні системи підприємства завідомо неправдиві відомості про зарахування «заробітної плати» на карткові рахунки трьох співучасників, які працівниками вказаного підприємства ніколи не були», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, головний підозрюваний перераховував кошти на рахунки ще двох своїх спільників – фізичних осіб-підприємців, прикриваючись закупівлею товарно-матеріальних цінностей та виконанням робіт. У результаті вказаних дій комунальному підприємству завдано майнової шкоди на суму понад три мільйона гривень, додають у прокуратурі.

Колишньому бухгалтеру та його пособникам повідомлено про підозру в заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем вчинене повторно, у великих та особливо великих розмірах. Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Коментарі:

Віталій Українець 03.01.2020 18:01

КП Спецкомунтранс.Вор Пастернак.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую