ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Справа Миколаїва: представники потерпілих у смертельній ДТП озвучили свої вимоги

Кримінал 2074
У справі Миколаїва продовжили зачитувати цивільні позови
У справі Миколаїва продовжили зачитувати цивільні позови. Фото: автора

Обвинувачений продовжує знаходитись під вартою.

Учора, 24 січня, Хмельницький міськрайонний суд продовжив розгляд справи колишнього очільника міського департаменту освіти Романа Миколаїва. Освітянина обвинувачують у вчиненні смертельної автопригоди у травні 2018 року. Тоді у ДТП двоє людей загинули, ще четверо отримали травми.

Уже третє засідання поспіль суд слухає цивільні позови потерпілих про відшкодування моральної та матеріальної шкоди. Власне на учорашньому засіданні вимоги озвучила представниця Захарчук. Оскільки Роман Миколаїв добровільно відшкодував спричинену шкоду її клієнтці у розмірі понад 50 тисяч гривень, адвокатеса зазначала, що наразі до обвинуваченого не має позовних вимог. Однак близько 19 тисяч гривень просить стягнути з мототранспортного страхового бюро як майнову шкоду.

Останнім позовні вимоги зачитував батько і законний представник потерпілої Вероніки Докторук. ЇЇ мати — Наталія Докторук, загинула під час автопригоди, а дівчинка отримала тяжкі тілесні ушкодження.

«Вероніці була заподіяна значна моральна шкода, яка полягає у фізичному болі та стражданнях, які вона зазнала у зв'язку з ушкодженням здоров'я, а також душевні страждання та переживання, які вона зазнала та зазнає через втрату матері. Тому прошу стягнути 500 тисяч гривень солідарно з департаменту освіти і Романа Миколаїва, за виключенням тих 50 тисяч гривень, які він вже відшкодував добровільно»,- розповів Євген Докторук.

Слухання перенесли на 17 березня
Євген Докторук не розуміє, чому департамент не провів службової перевірки

Юрисконсульт департаменту освіти Юлія Римар зазначила, що департамент заперечує позовну заяву Докторука і просить відмовити у задоволенні її, оскільки під час вчинення ДТП Миколаїв не виконував безпосередньо свої службі обов'язки. Вона запевнила, що подія сталася не в робочий час і Миколаїв порушував закон використовуючи службове авто у власних цілях.

«Якщо це було протиправне заволодіння авто, то ви б мали повідомити правоохоронні органи про це, — обурився Євген Докторук. - Окрім того, майже два роки минуло, а ви не знайшли винних у незаконному використанні автівки. Якщо департамент зацікавлений у з'ясуванні обставин справи, то мали хоча б з'ясувати хто і для чого підробив шляховий лист».

Юристка підтвердила у залі суду інформацію, що жодних службових розслідувань, які стосувалися б обставин вчинення автопригоди Миколаївим, не проводилось. Наступне судове засідання у справі відбудеться 17 березня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую