ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Двох братів з Нової Ушиці судили за побиття один одного

Кримінал 2111
Чоловіки побилися через конфлікт
Чоловіки побилися через конфлікт. Фото: gre4ka.info

Обидва отримали покарання.

На Хмельниччині судили двох братів, що нанесли один одному легкі тілесні ушкодження. Як повідомляє Хмельницький апеляційний суд, конфлікт між двома рідними братами, що триває близько 10 років, вирішували у районному суді.

«19 квітня 2019 року до магазину у Новій Ушиці, де хазяйнує старший брат, навідався молодший. Та цього разу словесна перепалка, що розпочалася між ним і братовою дружиною, закінчилася серйозніше, ніж завжди. Молодий чоловік взявся захищати жінку держаком від лопати: вдарив родича по голові і тулубу. Той лопату вирвав і почав бити брата навзаєм, в цей час перепало і його дружині», - кажуть у суді.

Додають, що коли ж знаряддя у чоловіка таки вдалося відібрати, він взяв бензинову косу і нею почав громити зовнішню вітрину. Захищати майно господар вийшов знову з лопатою – і завдав нею один удар в голову, від якого той втратив свідомість. Проте і на цьому крапки брат не поставив. Оговтавшись, повернувся із сокирою, і побив товар на вітрині всередині магазину.

Правоохоронці господарю магазину інкримінували умисне легке тілесне ушкодження, його брату – частину — умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я, і хуліганство.

Районний суд ухвалив вироки, визнавши братів винними у нанесенні тілесних ушкоджень. З старшого призначив стягнути 680 гривень штрафу, 7 969 гривень матеріальної і 6 тисяч гривень моральної шкоди. Молодшому призначили покарання у виді виправних робіт строком 10 місяців, які він відбуватиме за місцем роботи, з відрахуванням в дохід держави 15% із суми заробітку, а за статтею «Хуліганство» суд обвинуваченого виправдав через відсутність в його діях складу злочину.

Вироки не набрали законної сили і можуть бути оскаржені до апеляційного суду. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую