ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Суд над Артуром Сороченком перенесли: чому затягується розгляд справи

Кримінал 1927 2
Востаннє, коли одіозний блогер прийшов до суду в листопаді минулого року, місцеві активісти облили його фарбою
Востаннє, коли одіозний блогер прийшов до суду в листопаді минулого року, місцеві активісти облили його фарбою. Фото: з архіву редакції

Адвокат обвинувачуваного пояснив, чому його підзахисний вкотре не з’явився до суду.

Сьогодні, 6 лютого, під стінами Хмельницького міськрайонного суду зібралося кілька десятків місцевих активістів. Усі вони чекали на судове засідання у справі блогера Артура Сороченка, якого звинувачують у побитті учасника російсько-української війни Володимира Баули. Втім, обвинувачуваний знов не з’явився до суду. Також на розгляд справи не прийшов і Володимир Баула.

Адвокат одіозного блогера Анатолій Стасишин пояснив, що Артур Сороченко продовжує хворіти на одну з форм туберкульозу й продовжує перебувати на лікуванні, але вже в іншому медичному закладі. Втім, захисник не уточнив конкретної назви лікарні. Також він не знає, чи його клієнт прибуде на наступне засідання.

«Я не можу сказати скільки саме він там перебуває, але медична довідка видана 5 лютого цього року, — розповідає Анатолій Стасишин. — Наразі немає підстав для примусового доправлення Артура Сороченка до суду, адже він хворіє. Якби не було медичної довідки, тоді б суд міг прийняти рішення про забезпечення його явки шляхом приводу».

А ось прокурор Віталій Гринчук відмовився коментувати цю ситуацію місцевій пресі та активістам. Він пояснив, що поспішає на інше судове засідання.

Отож, через відсутність обвинувачуваного і потерпілого суддя Олександр Трембач прийняв рішення знов перенести розгляд цієї справи. Наступне судове засідання призначене на 4 березня 9:30 ранку.

Нагадаємо, Артур Сороченко вже вчетверте поспіль не з’явився на розгляд справи. Офіційна причина залишається без змін — він перебуває на лікуванні. Востаннє, коли він прийшов до суду в листопаді минулого року, місцеві активісти облили його чорною рідиною.

Артурові Сороченку за побиття Володимира Баули інкримінують вчинення злочину передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Згідно з нею, йому загрожує від 8 тисяч 500 гривень до 17 тисяч гривень штрафу, або до шести місяців арешту, або до п’яти років обмеження волі.

Читайте також: Правоохоронці затримали жителя Хмельниччини, який підпалив автомобіль журналістки «Радіо Свобода»

Коментарі:

06.02.2020 17:45

Черга на виділення земельних ділянок 20 років не зрушилася взагалі, де ці активісти , де Ви ?

06.02.2020 17:41

Нехай ці активісти обільйють фарбою того хто віддав ядерний потенціал України., А також обільйють фарбою того хто вкрав землю навколо Хмельницького( черга не рухається взагалі) ,де активісти???

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую