ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Суд над блогером Артуром Сороченком: чому перенесли розгляд справи

Кримінал 1583
Судове засідання розпочалося та майже відразу завершилося
Судове засідання розпочалося та майже відразу завершилося. Фото: автора

Судове засідання призначили на наступний місяць.

Сьогодні, 8 січня, у Хмельницькому міськрайонному суді мало б відбутися чергове засідання у справі блогера Артура Сороченка, якого звинувачують у побитті учасника російсько-української війни Володимира Баули. Проте суддя вирішив перенести засідання. Причиною стало те, що обвинувачуваний знов не з’явився на розгляд справи.

Адвокат обвинувачуваного Анатолій Стасишин зазначив, що лише сьогодні дізнався, що Артур Сороченко не приїде у Хмельницький на розгляд справи. Той повідомив свого захисника, що наразі перебуває у лікарні.

Суддя Олександр Трембач прийняв рішення, що за таких умов не можливо продовжити розгляд справи. Тому він призначив наступне судове засідання на 9 лютого.

Нагадаємо, минулого разу, 24 грудня, скандальний блогер теж не прийшов до суду. Офіційна причина: він лікується в стаціонарі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру. Тоді під час засідання його захисник просив суддю призначити дистанційний розгляд справи. Проте Олександр Трембач відхилив це клопотання. Також він не задовольнив інше клопотання Анатолія Стасишина щодо повернення його підзахисному закордонного паспорта й паспорта громадянина України.

Ще раніше, 15 листопада, хмельницькі активісти перед початком судового засідання облили Артура Сороченка темною рідиною та розпили перцевий газ.

Сама ж подія, побиття учасника російсько-української війни, сталася в Хмельницькому у липні минулого року. За це Артурові Сороченку інкримінують вчинення злочину передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Відповідно йому загрожує від 8 тисяч 500 гривень до 17 тисяч гривень штрафу, або до шести місяців арешту, або до п’яти років обмеження волі.

Читайте також: Шепетівський суд "кинув" чоловіка у в’язницю за торгівлю канабісом

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую