ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Славутчанина підозрюють у розбещенні 9-річної дівчинки

Кримінал 1465 2
На підставі наведених фактів, суд ухвалив застосувати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів
На підставі наведених фактів, суд ухвалив застосувати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів. Фото: ілюстративне з cdn.pixabay.com

Чоловік демонcтрував дитині з мобільного телефону порноролики.

До Славутського міськрайонного суду надійшло клопотання, порушене за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження), частини 2 статті 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх).

Згідно з матеріалами досудового розслідування встановлено, що житель Славути, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, хотів задушити дочку своєї співмешканки, малолітню дівчинку 9 років, і наніс їй легкі тілесні ушкодження в ділянці грудної клітки та, крім того, в період часу з липня 2016 по серпень 2019 року підозрюваний з метою свого статевого задоволення розбещував неповнолітню, а саме, доторкався до неї, показував відео порнографічного характеру, про що свідчать покази свідків та самої дівчинки.

В ухвалі суду від 12 лютого 2020 року зазначено, що мати дитини добровільно видала працівникам поліції мобільний телефон, який належить її колишньому співмешканцю, з якого він демонстрував для дівчинки різного роду відео порнографічного характеру. Мобільний телефон оглянуто, вилучено, опечатано, визнано речовим доказом.

Сам підозрюваний в частині 1 статті 256 (розбещення неповнолітніх) своєї вини не визнає. На підставі наведених фактів, суд ухвалив застосувати до підозрюваного запобіжний захід - тримання під вартою строком на 60 днів, але з можливістю внесенням застави у розмірі 91 215 гривень.

Коментарі:

Адміністратор 26.02.2020 12:48

Дякуємо, виправили

Віталій Українець 25.02.2020 20:14

в назві статті орфографічна помилка.в самій статті дві стилистичні помилки!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую