ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

За шахрайство суд оштрафував голову виборчої комісії

Кримінал 1616
Жінка незаконно виписала собі 2 тисячі 500 гривень премії
Жінка незаконно виписала собі 2 тисячі 500 гривень премії. Фото: ілюстративне tsn.ua

Під час торішніх президентських виборів вона незаконно виписала собі премію.

Днями Білогірський районний суд виніс вирок жінці, яка під час президентських виборів 2019 року, була головою однієї з дільничних виборчих комісій районну. Її звинуватили у шахрайстві та підробці документів, завдяки чому вона отримала незаконну премію.

Як йдеться у вироку суду, голова дільничної виборчої комісії №680058, яка під час президентських виборів діяла у селі Малі Калетинці Білогірського району, вирішила нарахувала собі одноразову грошову премію. Оскільки комісія не проводила засідання з цього питання, жінка умисно підробила офіційну постанову ДВК. Зокрема, підробила підпис секретаря дільничної комісії. Завдяки цьому з державного бюджету незаконно отримала дві з половиною тисячі гривень премії.

Обвинувачуваній інкримінували частини 1 і 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) і частину 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Жінка визнала свою провину. Відповідно Білогірський районний суд призначив їй 640 гривень штрафу.

Вирок не набрав остаточної сили й може бути оскаржений у апеляційному суді.

Читайте також: Чоловікам, які вбили подружжя на Кам'янеччині, призначили довічне покарання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую