ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

Шепетівського розбійника покарав суд

Кримінал 555
Чотири роки ув\'язнення за розбій і ухилення від відбування покарання – вирок Шепетівського суду
Чотири роки ув'язнення за розбій і ухилення від відбування покарання – вирок Шепетівського суду. Фото: pixabay.com

Чоловік погрожував іншому викруткою.

Шепетівський міськрайонний суд призначив покарання обвинуваченому у розбої і в ухиленні від відбування покарання. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

«За вироком, 21 липня минулого року неподалік приміщення поліклініки вузлової лікарні станції Шепетівка 42-річний місцевий житель, погрожуючи викруткою, кілька разів вдарив потерпілого, зняв у нього з руки золоту обручку вартістю 4860 гривень. Цього ж дня чоловік, будучи судом позбавленим права керування транспортними засобами, їздив містом за кермом ВАЗу», - зазначають в апеляційному суді.

Обвинувачений вину не визнав. За його версією, того ранку потерпілий з компанією підійшов до нього на залізничному вокзалі і попросив підвезти, але під час поїздки з’ясувалося, що не має чим розрахуватися. Після наполягань сказав, що дістане гроші, і залишив обручку як заставу. Прикрасу обвинувачений намагався повернути, але чоловік вже повідомив поліцію. Запевнив, що не бив і не погрожував йому, а за кермом їздив, бо ніхто не роз’яснив, що він не має права керувати авто.

Та очевидці підтвердили, що бачили, як обвинувачений з погрозами приставляв до потерпілого викрутку, як зняв з нього обручку.

Шепетівський суд призначив чоловіку чотири роки позбавлення волі і визнав винним у розбої (частина 1 статті 187 Кримінального кодексу України) та в ухиленні від відбування у виді позбавлення права займатись певною діяльністю (частина 1 статті 389 Кримінального кодексу України).

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую