ye-logo.v1.2

Вели на ланцюгу і втопили в калюжі: суд призначив покарання чоловікам

Кримінал 1537
Чоловіки прив'язали на шию потерпілого ланцуг
Чоловіки прив'язали на шию потерпілого ланцуг. Фото: pixabay.com

Трагедія сталась під час розпиття алкоголю.

Ізяславський районний суд визнав двох чоловіків винними в катуванні людини та одного з них – у вбивстві. Про це зазначають у Хмельницькому апеляційному суді.

«За вироком, події розгорталися 23 листопада 2016 року в селі Улашанівка Славутського району. Четверо місцевих чоловіків у будинку пили алкоголь. Один із них почав з’ясовувати в іншого, чи не вкрав той, бува, велосипед у його вітчима. Згодом зізнання почали з чоловіка «вибивати». Один з гурту, вдаривши кілька разів, пішов спати, а от двоє інших – прив’язали йому на шию ланцюг і пояс від пальта та лісом повели в Славуту до вітчима, періодично шарпаючи та б’ючи», - зазначають у суді.

Додають, пасинок, згадавши, що йому вранці їхати на роботу до Києва, повернувся у село. А його товариш, який вів за ланцюг потерпілого, лишився з тим наодинці. Коли жертва вчергове впала на лісовій дорозі, затягнув його ланцюгом у калюжу і там втопив.

Суд визнав двох жителів села Улашанівка Славутського району винними в катуванні з метою спонукати потерпілого вчинити дії, що суперечать його волі, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (частина 2 статті 127 Кримінального кодексу України) та одного з них – у вбивстві (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України). Останнього суд покарав 11 роками позбавлення волі та стягнув з нього на користь доньки вбитого 300 тисяч гривень моральної шкоди, його спільника – 7 роками в’язниці.

Останнього суд покарав 11 роками позбавлення волі та стягнув з нього на користь доньки вбитого 300 тисяч гривень моральної шкоди, його спільника – 7 роками в’язниці.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції. Обоє обвинувачених наразі під вартою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую