ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

У Полонному суд призначив покарання мисливцю, який поранив знайомого під час полювання

Кримінал 586
У Полонному мисливець поранив знайомого під час полювання
У Полонному мисливець поранив знайомого під час полювання. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловік відшкодував потерпілому кошти.

Події розгортались у серпні 2019 року. Тоді на полюванні мисливець стріляючи у качку, поцілив у знайомого. Наразі суд визначився із мірою покарання для обвинуваченого.

«Двоє чоловіків, один з яких взяв із собою сина, на ставку полювали на качок. Зайшли до очерету і розташувались на відстані близько 20 метрів один від одного, при чому поза полем зору. Раптом вилетіла дика качка і обвинувачений вистрілив у неї з мисливської рушниці. Дробовий заряд влучив у сина товариша, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження. Стрілок не передбачав, що влучить у людину, хоча, як йдеться у судовому рішенні, повинен був і міг таке передбачити, діючи з більшою обачністю. На лікування численних поранень грудної клітини, голови і шиї потерпілий витратив значну суму коштів, у тому числі й за кордоном», - зазначають у Хмельницькому апеляційному суді.

Обвинувачений свою вину в суді визнав, частково виплатив потерпілому матеріальне відшкодування. Були обтяжуючі обставини — стан алкогольного сп’яніння. Також суд не побачив щирого каяття чоловіка. Тому полончанина визнали винним у необережному тяжкому тілесному ушкодженні, яке він спричинив знайомому під час полювання (частина 1 статті 128 Кримінального кодексу України). Чоловік отримав один рік обмеження волі. На додачу суд стягнув з нього на користь потерпілого 126 725 гривень майнової та 100 000 гривень моральної шкоди.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую