ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Двоє хмельничан за бійку на дискотеці сплатять 40 тисяч гривень моральної шкоди

Кримінал 1421
Дискотека у сільському клубі для двох хмельничан завершилася вироком суду
Дискотека у сільському клубі для двох хмельничан завершилася вироком суду. Фото: pixabay.com

Стався інцидент на Ярмолинеччині.

Дискотека у клубі в селі Проскурівка Ярмолинецького району для двох хмельничан завершилася вироком суду. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«Увечері 14 листопада 2015 року в будинку культури села Проскурівка двоє хмельничан спочатку нецензурно облаяли одного з відвідувачів на очах у решти, а згодом по черзі почали його бити руками і ногами. Виштовхавши з приміщення, продовжували наносити удари на вулиці, коли чоловік вже втратив свідомість», - зазначають у суді.

Причиною конфлікту стало зауваження, яке зробив відвідувач дискотеки двом гостям з обласного центру, що курили у вестибюлі будинку культури. За версією обвинувачених, він одразу вдарив одного з них, тому змушені були захищатися. Потерпілий же розповів, що лише зробив молодим людям зауваження, аби не палили в приміщенні, як ті почали лаятися і завдали удару в обличчя, а потім обоє били руками і ногами: серед інших травм, зламали йому носа.

Художній керівник будинку культури підтвердила слова побитого чоловіка, додала, що через бійку довелося зупинити дискотеку.

Обираючи вид і міру покарання, суд врахував, що обоє молодих людей раніше не мали проблем із законом, позитивно характеризуються, тому їх виправлення можливе без реального відбування покарання.

Ярмолинецький районний суд визнав винними двох молодиків у груповому хуліганстві й заподіянні умисних середньої тяжкості тілесних ушкоджень і покарав одним роком іспитового строку. Крім цього, суд стягнув з них на користь потерпілого по 20 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте також: Підпалив спорткомплекс у Красилові: молодик може сісти за ґрати

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую