ye-logo.v1.2

У Хмельницькому районі підозрюють інженера у зловживанні повноваженнями

Кримінал 1055
У разі виявлення порушень чи відхилень під час будівництва інженер мав повідомляти про це замовника, але, на думку слідства, цього не зробив
У разі виявлення порушень чи відхилень під час будівництва інженер мав повідомляти про це замовника, але, на думку слідства, цього не зробив. Фото: з архіву редакції

Слідство вважає, що своїми діями він завдав державі понад 190 тисяч гривень збитків.

За інформацією прокуратури Хмельницької області, поліція проводить досудове розслідування за фактом зловживання повноваженнями сертифікованим інженером технічного нагляду. Зокрема, вже встановлено, що він надавав свої послуги під час капітального ремонту будинку культури одного із сіл Хмельницького району. Тобто він мав здійснювати контроль за дотриманням підрядником проєктних рішень, за якістю та обсягами будівельних робіт. У разі виявлення порушень чи відхилень — повідомляти про це замовника.

«Однак, усвідомлюючи, що фактично підприємцем не виконано усіх задекларованих робіт, інженер, зловживаючи своїми повноваженнями, погодив відповідну документацію своїм підписом», — зазначають у прокуратурі.

Тому, хоча не усі будівельні роботи були виконані, на рахунок підрядника перерахували понад 190 тисяч гривень.

У прокуратурі додають, що наразі інженерові повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною 1 статті 365-2 Кримінального кодексу України (Зловживання повноваженнями, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам).

Нагадаємо, цього місяця поліція повідомляла про розкриття схеми привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт будинку Ізяславського районного будинку культури. Правоохоронці підозрюють, що директорка підприємства, яке займалось капітальним ремонтом закладу культури, незаконно заволоділа понад 230 тисячами гривень.

Читайте також: Депутатку з Хмельницького району підозрюють у недекларуванні своїх статків

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую