ye-logo.v1.2

На Хмельниччині засудили палія, який спалив майно своїх батьків

Кримінал 1346
Палій вину визнав, але показання давати відмовився
Палій вину визнав, але показання давати відмовився. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Ціна помсти чоловіка батькам склала понад 71 тисячу гривень.

Городоцький районний суд визнав винним 30-річного обвинуваченого у замаху на умисне знищення чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, вчиненого шляхом підпалу. Винуватцю призначили покарання – 4 роки ув’язнення, але суд звільнив його від реального відбування з випробуванням на 1 іспитовий рік. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Подія сталася 8 жовтня минулого року в селі Борщівка Городоцького району. Нетверезий син затіяв сварку зі своїми батьками. Аби його заспокоїти, матір викликала поліцію. Наряд патрульних під час спілкування із заявницею в літній кухні помітив ще й рослини конопель і пристрій для їх куріння, які належали молодому чоловікові. Пояснення щодо наркотиків йому довелося давати вже в Городку в поліцейському відділку.

«Близько 7 ранку наступного дня, повернувшись додому, син взяв каністру з дизпаливом, облив ним зерно пшениці у хліві, сіно і тюки соломи у сіннику – та підпалив. Вогонь знищив навіс разом із 4 центнерами сіна і 60 тюками соломи, пошкодив стіни хліва. Решту вдалося врятувати пожежникам, яких викликала мати. Ціна помсти чоловіка батькам склала 71 958 гривень», - йдеться у повідомленні пресслужби.

Проте у суді мати просила суворо сина не карати. Той вину визнав, але показання давати відмовився.

«Суд, враховуючи обставини справи, особу винного, дійшов до висновку про можливість виправлення засудженого без відбування призначеного покарання, а тому його слід звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк. При призначенні покарання суд враховує думку потерпілої про не призначення суворого покарання, те, що обвинувачений злочин скоїв вперше, позитивно характеризується за місцем проживання», – ідеться у вироку суду.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте також: Тікав від поліції та погрожував: суд взяв під варту мешканця Городка

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую