ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

У Хмельницькому судитимуть псевдоблагодійників, які вимагали і збували наркотики

Кримінал 692
Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна
Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна

Члени злочинної організації займалися вимаганням наркотичного засобу «метадон» у осіб, котрі отримували його за програмою замісної підтримувальної терапії.

Спрямовано до суду обвинувальний акт відносно членів злочинної організації, які займались вимаганням та збутом наркотичного засобу «метадон». Як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, що злочинну організацію у складі шести осіб створив та очолив менеджер відділення благодійної організації, яка діє при наркологічному диспансері.

«Використовуючи методи залякування та психологічного тиску, спільники відбирали у наркозалежних осіб таблетки наркотичного засобу «метадон», які вони отримували в якості програми замісної підтримувальної терапії, а потім продавали їх іншим наркозалежним особам, у тому числі і тим, що утримуються у місцях позбавлення волі», - йдеться у повідомленні.

Всього на програмі замісної терапії перебувало 270 осіб, які отримували наркотичний засіб «метадон», частину якого проти волі передавали членам злочинної організації за чітко налагодженою її організатором схемою. До осіб, які не підкорялися вказаним вимогам, зловмисниками застосовувалось фізичне та психологічне насильство.

«Слідством підтверджено систематичне вимагання наркотичних засобів у чотирьох наркозалежних осіб, які є пацієнтами замісної підтримуючої терапії», - додають у прокуратурі.

Обвинувальний акт за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень – створення злочинної організації; незаконне зберігання, збут, пересилання у місця позбавлення волі наркотичних засобів, вчинені повторно, злочинною організацією; вимагання наркотичних засобів із погрозою застосування насильства, вчинені повторно, злочинною організацією, направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду. Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую