ye-logo.v1.2
13 Липня, 2020

Тягнув за волосся та бив ногами: суд покарав чоловіка, що кулаками доводив свої почуття

Кримінал 595
І жінка, й чоловік, яких побив обвинувачений, написали заяви в поліцію
І жінка, й чоловік, яких побив обвинувачений, написали заяви в поліцію. Фото: ілюстративне з kurs.if.ua

Йому призначили покарання – 200 годин громадських робіт.

Увечері 4 листопада 2019 року в Шепетівці декілька шепетівчан стали свідками того, як молодий чоловік за волосся витягнув жінку з автомобіля і почав бити ногами. Колезі, що намагався його зупинити, також дісталося кулаком в обличчя.

«У судовому засіданні агресивну поведінку 27-річний місцевий житель пояснив тим, що кілька годин чекав колишню співмешканку, аби провести її додому, а та сіла в чуже авто. Каже, що вони разом жили майже два роки, і якраз після сварки він намагався налагодити стосунки. Потерпіла жінка підтвердила, що з обвинуваченим була у близьких стосунках, але далі не склалося, бо він її бив. Перед тією подією, зізнається, вони ще кілька разів зустрічалися і таки з’явилася надія, що хлопець змінився. Та 4 листопада, коли у відповідь на пропозицію зустріти з роботи, вона сказала, що піде з подругою, знову почалися погрози. Злякавшись, попросила колегу, що став другим потерпілим у справі, підвезти додому», - повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Зазначають, що і жінка, й чоловік, яких побив обвинувачений, написали заяви в поліцію. Правоохоронці дії молодика кваліфікували як хуліганство (стаття 296 Кримінального кодексу України). Утім, Шепетівський міськрайонний суд, який розглядав справу, дійшов висновку, що така кваліфікація не ґрунтується на правильному застосуванні закону про кримінальну відповідальність.

Шепетівський міськрайонний суд перекваліфікував дії обвинуваченого зі статті 296 Кримінального кодексу України на частину 1 статті 125 Кримінального кодексу України – заподіяння умисних легких тілесних ушкоджень, визнав чоловіка винним у цьому злочині й призначив покарання – 200 годин громадських робіт.

«…що відповідатиме меті покарання, є співмірним характеру вчиненого діяння та його наслідкам», – констатує суд у вироку, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: На Хмельниччині чоловік до смерті побив свого знайомого

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую