ye-logo.v1.2

Вночі на Хмельницькій атомній електростанції шукали вибухівку

Кримінал 7278
На Хмельницькій АЕС проведені антитерористичні заходи
На Хмельницькій АЕС проведені антитерористичні заходи. Фото: xaec.org.ua

СБУ отримала повідомлення із погрозою підриву Хмельницької атомної електростанції.

Вчора вночі, 3 червня, на електронну адресу колл-центру Служби безпеки України надійшло анонімне повідомлення з погрозою підриву об’єктів енергетики та АЕС України, в тому числі Хмельницької АЕС. Про це повідомляють на сайті ХАЕС.

«Одразу був введений план заходів з протидії загрозам ХАЕС, оповіщені члени антитерористичного штабу, введений посилений режим експлуатації АЕС, підрозділами Національної поліції виставлені пости на під’їздах до Хмельницької АЕС, організоване патрулювання», - зазначають у пресслужбі.

Оперативний персонал провів огляд закріпленого обладнання, приміщень та територій на предмет наявності/відсутності підозрілих предметів. А підрозділи Національної гвардії та відомчої воєнізованої охорони посилили режим охорони об’єктів та території Хмельницької АЕС.

Водночас вибухотехнічний відділ головного управління Національної поліції в Хмельницькій області провів огляд території, приміщень та споруд Хмельницької АЕС на предмет наявності/відсутності вибухових пристроїв.

«За результатами проведених заходів вибухонебезпечних предметів та вибухових матеріалів не виявлено», - йдеться на сайті.

За фактом Національною поліцією зареєстроване кримінальне правопорушення.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую