ye-logo.v1.2

На Дунаєвеччині розслідують привласнення коштів, призначених на ремонт будинку культури

Кримінал 951
У прокуратурі кажуть, що стан фактичного виконання підрядником ремонтних робіт не відповідає кошторису та актам виконаних робіт
У прокуратурі кажуть, що стан фактичного виконання підрядником ремонтних робіт не відповідає кошторису та актам виконаних робіт. Фото: facebook.com/faceprok

За попередньо інформацією, державі завдано орієнтовно 275 тисяч гривень збитків.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, співробітники місцевої прокуратури та Служби безпеки України виявили факт привласнення бюджетних коштів. Їх виділили на капітальний ремонт будинку культури в одному зі сіл Дунаєвецького району.

«У 2018 році підрядник взяв на себе зобов’язання провести капітальний ремонт будинку культури. Вартість цих робіт становила шість з половиною мільйона гривень. Проте, вивчивши стан фактичного виконання ремонтних робіт, правоохоронці встановили невідповідність їх обсягів задекларованому в кошторисній документації та актах виконаних робіт. Через це підприємству безпідставно було сплачено орієнтовно 275 тисяч гривень», — повідомляють у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.

Також додають, що наразі за фактом привласнення майже чверті мільйона гривень бюджетних коштів відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 191 (Привласнення чужого майна, вчинене у великих розмірах) та частиною 2 статті 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Нині тривають слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Нагадаємо, у прокуратурі Хмельницької області вже не вперше повідомляють про факти можливого розкрадання бюджетних коштів, зокрема пов’язаних зі службовою недбалістю, які були спрямовані на ремонт будинків культури. Наприклад, подібні випадки були зафіксовані в Ізяславському та Хмельницькому районах.

Читайте також: Старокостянтинівська поліція знайшла грабіжника завдяки камерам спостереження

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую