ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Працівника «Хмельницькгаз Збут» судили за крадіжку грошей із підприємства

Кримінал 1206
Суд оштрафував чоловіка за крадіжку
Суд оштрафував чоловіка за крадіжку. Фото: news.google.com

Чоловіку призначили покарання.

Суд виніс вирок працівнику «Хмельницькгаз Збут», який викрав у підприємства 50 000 гривень. Як повідомляють у Хмельницькому міськрайонному суді, чоловік влаштувався на роботу у вересні 2019 року, а вже в грудні здійснив крадіжку.

«Хмельничанин працював на посаді фахівця з публічних закупівель ТОВ «Хмельницькгаз Збут». Перебуваючи в службовому кабінеті вночі, працівник взяв із шухляди електронні ключі доступу до роботи в системі інтернет-банкінгу, що були зареєстровані на ім’я головного бухгалтера та керівника, здійснив вхід із комп’ютера до автоматизованої системи й подав до АБ «Укргазбанк» засвідчене ним від імені керівництва платіжне доручення, в якому вказав недостовірні відомості щодо перерахування коштів в одне із ТзОВ, де мав особистий кабінет. Звідти перерахував гроші на особистий рахунок», - йдеться у повідомленні.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості, яку обвинувачений уклав з прокурором. Згідно з угодою чоловік щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочинів. Окрім того, завданий підприємству збиток, 50 тисяч гривень, добровільно відшкодував.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду чоловіка визнано винним у пред’явленому обвинуваченні за статтями 185 (крадіжка) та 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів) Кримінального кодексу України. Тепер уже безробітного колишнього фахівця з публічних закупівель оштрафували на 10 200 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую